1Ci, Rusya ve BDT'nin önde gelen BT şirketlerinden biri olan 1C şirketinin uluslararası bölümüdür

1Ci, Rusya ve BDT'nin önde gelen BT şirketlerinden biri olan 1C şirketinin uluslararası bölümüdür

1Ci, Rusya ve BDT'nin önde gelen BT şirketlerinden biri olan 1C şirketinin uluslararası bölümüdür

1Ci, Rusya ve BDT'nin önde gelen BT şirketlerinden biri olan 1C şirketinin uluslararası bölümüdür. 25 yılı aşan teknolojik uzmanlığımızı küresel pazara sunmak ve KOBİ veya Kurumsal, işletmeler için dijital dönüşümü kolaylaştırma misyonuyla iş süreci otomasyonu için ölçeklenebilir ve esnek teknolojiler sağlıyoruz. Dünya çapında 95 ülkede yaklaşık 1 milyon şirkete, 1C tarafından iş süreci otomasyonunu hizmetleri sağlanmaktadır. İş ortaklarımız ise şirketlere dijital dönüşüm yolculuklarını başarıyla sürdürmeleri ve işlerinde en etkin sonuçları elde etmeleri için yardımcı olacak binlerce dikey çözümle hizmet vermektedir.

 

Türkiye süreçlerimizi yönetmek için üç yıl önce Ekonomi Bakanlığı onaylı bir İrtibat Bürosu kurulmuştur. Şu anda Türkiye genelinde 22 aktif ortağımızla hizmet sunmaktayız. Amiral ürünümüz ise lokalize edilmiş, esnek ve özelleştirilebilir bir sistem olan 1C:Drive ERP uygulamasıdır.

Ürünler ve Hizmetler

 

1C:Enterprise platformu, şirketimizin başarılı performansının temelini oluşturur. Tüm teknoloji yığını, esneklik, ölçeklenebilirlik ve uygulama kolaylığı gibi özellikleriyle ile tanınan kapsamlı tek bir platformda bir arada toplanmıştır.  1C:Enterprise low-code geliştirme platformu benzersiz bir iş geliştirme çerçevesi sunar ve kodlama sürecinin diğer platformlara göre daha kolay ve hızlı ilerlemesini sağlar. Şirketler platform sayesinde gerçekten hızlı uygulamalar oluşturabilir. 1C:Enterprise platformu üzerinde şimdiye kadar  1500'den fazla kullanıma hazır uygulama geliştirilmiştir.

 

21 dilde kullanılabilen platform temelinde KOBİ'ler için özel bir çözüm olan 1C:Drive ERP sistemi oluşturulmuştur.  Tüm kilit iş süreçlerinin sisteme göre yeniden uyarlanması yerine,  firmaların benzersiz süreçlerine uyum sağlayan bir çözüm olarak 1C:Drive süreç kontrolü ve yönetimini kolaylaştırır. Üretimden Satın Alma ve Satışa, Finansal Muhasebe ve Raporlamaya, Satıştan ve Ambar Yönetimine – 1C:Drive,  tüm kritik süreçleri ve işlevleri desteklemek için işinize göre kolayca ve uygun maliyetli olarak özelleştirilebilir.

 

1Ci olarak hedefimiz, şirketlerin aldıkları sipariş sayılarını ve gelirlerini artırmak, yeni ürünler piyasaya sürmelerine yardımcı olmak ve hem kapsam hem de ölçekli büyüme anlamında gelişmelerini kolaylaştırmaktır. Bu anlamda, işletme olarak dünyanın farklı yerlerinden iş ortaklarımızın ve müşterilerimizin başarı hikayeleriyle taçlanmış birçok proje yürütmüş olmanın haklı gururunu taşıyoruz.

 

Müşterilerimizin hepsi kendi benzersiz süreçleri, sorunları ve hedefleri olan farklı büyüklüklerde ve çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren işletmelerdir.  Onlara nasıl ve ne şekilde yardımcı olduğumuz hakkından daha detaylı bilgi edinmek için 1Ci web sitemizdeki müşteri başarı hikayelerini okuyabilir veya 1Ci YouTube kanalımızdaki başarı videolarını izleyebilirsiniz.

 

1Ci, yerel iş ortaklarına kapsamlı bir işe uyum programı ve teknik eğitimler, satış desteği, nitelikli müşteri adayları, satış öncesi ve uygulama sonrası destekler sağlamanın yanı sıra, iş ortakları ağına ürün portföylerini genişletmek isteyen yeni iş ortakları dahil ederek sürekli yardımcı olmayı amaçlamaktadır.

 

2022 yılı için ise yerel BT şirketleriyle kurduğumuz güçlü ortaklıklarla yeni zorlu görevlere karşı hazırız. Bu alamda, müşterilerimize 1C:Drive sistemini bir bulut çözüm olarak deneyimleme fırsatı sunuyoruz ve üretim, teknik servis ve dağıtım süreçleri gibi temel müşteri ihtiyaçları bağlamında, 1C:Drive çözümünün işlevselliğini önemli bir piyasa tecrübesine sahip olan yerel ana ortağımızla işbirliği içinde geliştirmeye devam ediyoruz.

 

İletişim

 

Türkiye

 

E-mail: mert.onay@1ci.com

Telefon: +90 532 254 8578

 

W: www.1Ci.com.tr 

F: www.facebook.com/1Cicompany 

Tw: www.twitter.com/1CInternational 

L: www.linkedin.com/company/1c-international

Book Your Place At The Event

Register!