1Ci, etkili iş otomasyonu için en kısa yolunuz. Hızlı bir şekilde uygulanabilen, mevcut iş akışlarına göre kolayca uyarlanan, kullanıma hazır iş uygulamaları sunuyoruz.

1Ci, etkili iş otomasyonu için en kısa yolunuz. Hızlı bir şekilde uygulanabilen, mevcut iş akışlarına göre kolayca uyarlanan, kullanıma hazır iş uygulamaları sunuyoruz.

1Ci, etkili iş otomasyonu için en kısa yolunuz. Hızlı bir şekilde uygulanabilen, mevcut iş akışlarına göre kolayca uyarlanan, kullanıma hazır iş uygulamaları sunuyoruz.

1Ci, Rusya ve BDT'nin önde gelen IT şirketlerinden biri olan 1C Company’nin uluslararası iştirakidir. 25 yılı aşan teknolojik uzmanlığımızı küresel pazara sunarak, iş ortaklarımızla birlikte üretim, toptan satış ve dağıtım, teknik servis sektörlerinden her büyüklükte işletmeye dijital dönüşümü kolaylaştırma misyonuyla iş süreci otomasyonu için ölçeklenebilir ve esnek teknolojiler sağlıyoruz. 1C:Enterprise Low-code platformu üzerinde işletmelerin dijital dönüşüm yolculuklarını başarıyla sürdürmeleri ve en etkin sonuçları elde etmeleri için  geliştirilmiş 1500’den fazla dikey çözümle dünya çapında 95 ülkede yaklaşık 1.5 milyon şirkete hizmet sunmaktayız.

Türkiye’de iş ortaklarımız tarafından, öncelikle 1C:Enterprise platformu ve 2019 yılından bu yana 1C:Drive ERP sistemi ile şimdiye kadar tekstilden, kozmetiğe, duvar kağıdından elektrik dağıtımına, bakım onarımdan AVM yönetimine kadar bir çok farklı sektörde ve büyüklükte firmaya implementasyon projeleri uygulanmıştır.

Ürünler ve Hizmetler

1C:Enterprise Low-code geliştirme platformu, şirketimizin uzun yıllardır sürdürdüğü başarılı performansının temelini oluşturur. Esneklik, ölçeklenebilirlik ve uygulama kolaylığı gibi özellikleri ile tanınan 1C:Enterprise Low-code platformu benzersiz bir iş uygulaması geliştirme çerçevesi sunarken, kodlama sürecinin diğer yazılım dillerine göre daha kolay ve hızlı ilerlemesini sağlar.

1C:Drive çözümü, lokalize edilmiş, esnek ve özelleştirilebilir bir ERP sistemidir. 1C:Drive çözümü 21 dilde kullanılabilecek şekilde büyümeyi hedefleyen firmalar için 1C:Enterpsie üzerinde geliştirilmiştir.  Tüm kilit iş süreçlerinin ERP sistemine göre yeniden uyarlanmasını gerektirmeden, üretimden satın alma ve satışa, finansal muhasebe ve raporlamadan ambar yönetimine, tüm kritik süreçleri ve işlevleri desteklemek amacıyla işletmenize göre kolayca özelleştirilebilir. Açık kaynak kodlu bir sistem olarak, on-premise, bulut ve mobil dağıtılır, üçüncü taraf çözümlerle kolay entegre olur.

Yakın zamanda beta ürün tanıtımını yaptığımız 1C:Perform CPM sistemi, holding ve/veya grup şirket yapılanmasına sahip firmaların kurumsal performans yönetiminde işlerini kolaylaştırmaktadır. Şemsiye bir ürün olarak 1C:Perform, tüm IT ortamını aynı çatı altında toplar.  Raporlama sürecini hızlandırır, kararların hatasız ve güvenilir verilere dayanarak alınmasını sağlar, bütçeleme sürecini kolaylaştırır, IFRS/TFRS ile uyumludur. Birçok iştirakten veya farklı ülkelerde faaliyet gösteren birden fazla tüzel kişiden oluşan işletmeler için konsolide finansal raporlama, yatırım proje yönetimi, bütçeleme ve iş analizi gibi işlevler sunar.

1Ci olarak hedefimiz müşterilerimizin ve iş ortaklarımızın büyümesine destek olmaktır. Sunduğumuz teknoloji ve ürünlerle, şirketlerin aldıkları sipariş sayılarını ve gelirlerini artırıyor, yeni ürünler piyasaya sürmelerine yardımcı oluyor ve hem kapsam hem de ölçekli büyüme anlamında gelişmelerini kolaylaştırıyoruz. 1Ci Partner Programı ile ise iş ortaklarımıza kapsamlı bir işe uyum programı ve teknik eğitim hizmeti sunuyor, nitelikli müşteri adayı oluşturma kampanyaları yürütüyor, satış öncesi ve sonrası teknik destek veriyoruz. Bu sayede, dünyanın farklı yerlerinden iş ortaklarımızın ve müşterilerimizin başarı hikayeleriyle taçlanmış birçok projeye imza atmayı başarıyoruz.

İletişim

E-mail: mert.onay@1ci.com

Telefon: +90 532 254 85 78

www.1Ci.com.tr 

LinkedIn: https://www.linkedin.com/showcase/1ci-turkey/

Telegram: https://t.me/joinchat/DRc2iRL1O5OcAJYpX6RCIA

Book Your Place At The Event

Register!