Yapay Zeka Destekli Veri Görselleştirme Aracı Reportql, Bilgi İşlem Ekiplerinin İş Verimliliğini Artırıyor!

Yapay Zeka Destekli Veri Görselleştirme Aracı Reportql, Bilgi İşlem Ekiplerinin İş Verimliliğini Artırıyor!

Yapay Zeka Destekli Veri Görselleştirme Aracı Reportql, Bilgi İşlem Ekiplerinin İş Verimliliğini Artırıyor!

Günümüzde veriye dayalı karar alma iş dünyasının ayrılmaz bir parçası haline geldi. Ancak her bir raporun veya kontrol panelinin tasarlanması, testi ve yayına alınması gibi iş süreçleri, bilgi işlem ekiplerinin devamlı geliştirme döngüsüne girmelerine sebep olduğu için ciddi anlamda verimlilik kayıplarının yaşanmasını da beraberinde getiriyor.

Sadece SQL kullanarak (Low-Code) herhangi bir Ad-hoc raporu dakikalar içinde hazırlamaya ve yetkili kullanıcıların erişimine sunmaya olanak tanıyan Reportql, BT ekiplerinin rapor hazırlama, sunma ve revize etme süreçlerinde karşılaştıkları engelleri tamamen ortadan kaldırıyor. Veriye gerçek zamanlı erişim ve datayı hızlıca görselleştirme yeteneklerine sahip olan Reportql, big data veya büyük veri analizleri yapmak yerine anlık veri ihtiyaçlarını karşılamaya odaklanıyor. Ürün, datayı önbelleğe çekmeden direkt kaynağında görselleştiriyor. Dolasıyla veri güvenliği ile alakalı bir endişe duymaya gerek kalmıyor.

Postgre, Oracle, Mysql ve SQL Server gibi farklı veri tabanlarındaki gerçek zamanlı veri üzerinden zengin içerikli kontrol panelleri ve planlı e-mail raporları oluşturmaya zemin hazırlayan Reportql, aynı zamanda yapay zeka desteğine sahip. Herhangi bir eğitim veya yatırım maliyeti gerektirmeyen ve kullanım kolaylığı sunan yapay zeka desteği, yazılımların tablo şemalarını öğrenerek kullanıcılara veritabanları ile etkileşime girmelerine imkan tanıyor. Herhangi bir kod bilgisi gerektirmeyen (No-Code) bu yaklaşım ile son kullanıcı, yetkili olduğu alanlar üzerinden ihtiyaç duyduğu bir bilgiye artık saniyeler içerisinde erişebiliyor.

Web arayüzüne sahip olan Reportql, kullanıcıların masaüstü, mobil veya tablet üzerinden rahatlıkla ulaşabileceği bir platform sunuyor. KOSGEB Ar-Ge/Ür-Ge ve İnovasyon Destek Programı tarafından desteklenen Reportql, Ankara Ostim Teknopark çatısı altında geliştirildiği KDV istisnasına tabi bir yüksek teknoloji ürünü olarak öne çıkıyor. Hem bulut ortamında (SaaS) hem de yerinde (On-Premise) kullanım imkanı sunarak, farklı ihtiyaç ve tercihlere uygun çözümler sağlıyor.

Detaylı bilgi ve ücretsiz demo için www.reportql.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Book Your Place At The Event

Register!