İşletmenizin İhtiyacına Yönelik OT / VT Çözümleri Perkon’da!

İşletmenizin İhtiyacına Yönelik OT / VT Çözümleri Perkon’da!

İşletmenizin İhtiyacına Yönelik OT / VT Çözümleri Perkon’da!

“25 Yılı Aşkın Süredir OT/VT Sektörünün Yenilikçi Lideriyiz”

Perkon olarak, Türkiye’nin ilk ve tek uluslararası ortaklı OT/VT firması ünvanıyla 25 yılı aşkın süredir sektörün lider ve yenilikçi markası olmanın gururunu yaşıyor,  ürün ve hizmet kalitesinde benimsediğimiz sürdürülebilir iş süreçlerimizle son 4 yılda, her yıl dolar bazında %30 üzerinde büyüme sağlayarak başarılarımıza yenilerini eklemeye devam ediyoruz.

Hızla dijitalleşen yeni dünya düzenindeki teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyor, sürdürülebilir çözümlerimiz, stoklu geniş ürün portföyümüz ve Perkon markalı rekabetçi ürünlerimiz ile, Global ve yerel markaların güvenilir iş ortağı olmanın ötesine geçerek yatırımcılarımız, iş ortaklarımız ve alanında uzman ekibimiz sayesinde dijital dünyanın anahtarını elimizde tutuyoruz.

El terminalleri, barkod okuyucular, araca monte ve giyilebilir bilgisayarlar, barkod ve fiş yazıcılar, endüstriyel ürünler, teraziler, pos sistemleri, RFID ürünler, interaktif kiosklar, konum sistemleri ve sunduğumuz yazılım çözümleri ile perakende, lojistik, depo yönetimi, taşımacılık, sağlık ve kamu sektörü başta olmak üzere, her sektörden ve her ölçekten firmanın ihtiyaçlarına çözüm sunuyoruz.  

Alanında donanımlı teknik servis ekibimiz ile müşterilerimize satış sonrası eğitim ve servis desteği sunuyor, hızlı ve kaliteli hizmetimiz ile fark yaratıyoruz.

Gücümüzü 25 yılı aşkın deneyimimiz, tutkumuz, çevikliğimizden alıyoruz.  Başta müşterilerimiz ve dünyamıza olan sorumluluk bilinciyle, sürdürülebilir geleceğin inşaasında aktif rol alıyor ve bununla gurur duyuyoruz.

İletişim

E-mail.  : info@perkon.com.tr

Telefon: +90 216 340 88 10

www.perkon.com.tr 

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/perkonautoid

Book Your Place At The Event

Register!